Rezultatele Turneului U13

În perioada 25.11 – 27.11 a avut loc bătălia copiilor din Campionatul Național Juniori U13, Grupa A. Din această Grupă au făcut parte echipele: CS Triumf, CS Dinamo București, CS Rapid București, CSS Steaua, CNER și Dinamo Girls. Meciurile au fost susținute în Bazinul Olimpic – Otopeni.

Rezultatele Competiției:

Etapa I:

CSS Steaua – Dinamo Girls – 16 – 4 (5-0, 5-2, 5-1, 1-1)

CSS Steaua: Oprea Vladimir (1), Surugiu Rareș (2), Voiculeț George (3), Dumitru Dragoș (3), Jurita Cristian (3), Neagu Darius (2), Shnaisaea Iosif (2)

Dinamo Girls: Radu Tania (1), Paveliu Ilinca (3)

CS Dinamo București – CNER – 23 – 0 (6-0, 5-0, 7-0, 5-0)

CS Dinamo București: Badic Darie (2), Andguladze Konstantin (2), Banica Filip (1), Paveliu Mihnea (2), Voinea Ștefan (1), Silisteanu Grigorie (2), Lacatusu Luca (1), Darzu Eric (1), Stancu David (4), Gheorghe Matei (1), Țoropoc Denis (2), Borcea Călin (1)

Etapa a II-a, 26.11.2022

CS Rapid București – CNER – 10 – 6 ( 3-2, 2-0, 4-0, 1-4)

CS Rapid București: Buretea Toma (4), Dumitrescu Ștefan (1), Fratea Gabriel (1), Juravle Darius (1), Marinescu Andrei (1), Ciocioi Andrei (3)

CNER: Popa Cristian (4), Voinea Luca (2)

CS Triumf – CSS Steaua – 4-7 (0-3, 1-1, 2-1, 1-2)

CS Triumf: Rareș Matei (1), Vîlcan Cristian (1), Axinte Eric (1), Dancu Alexandru (1)

CSS Steaua: Surugiu Rareș (2), Voiculeț George (3), Neagu Darius (2)

CS Dinamo – Dinamo Girls – 11 – 3 (3-0, 5-0, 2-0, 1-3)

CS Dinamo: Badic Darie (2), Andguladze Konstantin (1), Banica Filip (1), Lacatusu Luca (1), Toropoc Denis (4), Borcea Calin (1), Cerempei Andrei (1)

Dinamo Girls: Roman Lidia (1), Paveliu Ilinca (2)

CS Triumf – CS Rapid București – 5 – 9 (2-1, 0-3, 0-1, 3-4)

CS Triumf: Truta Mihai (1), Danciu Luca (1), Vîlcan Radu (1), Dancu Alexandru (1)

CS Rapid București: Buretea Toma (2), Rudiev Andrei (1), Donisan David (2), Juravle Darius (1), Marinescu Andrei (1), Ciocioi Andrei (2)

Etapa a III-a, 27.11.2022

CS Triumf – Dinamo Girls – 7 – 2 (0-0, 3-0, 2-0, 2-2)

CS Triumf: Tunsoiu Darius (2), Danciu Luca (1), Rareș Matei (1), Vîlcan Radu (1), Dancu Alexandru (2)

Dinamo Girls: Paveliu Ilinca (2)

CNER – CSS Steaua – 9 – 15 ( 0-3, 3-2, 2-6, 4-4)

CNER: Enache Matei (1), Popa Cristian (6), Voinea Luca (2)

CSS Steaua: Pascu Sara (1), Oprea Vladimir (1), Ionel Andrei (1), Surugiu Rareș (1), Voiculeț George (5), Duriță Cristian (1), Neagu Darius (3), Cora Luca (1), Shnaisaea Iosif (1)

CS Dinamo București – CS Rapid București – 19 – 2 (5-0, 4-0, 6-1, 4-1)

CS Dinamo București: Andguladze Konstantin (1), Bănică Filip (1), Paveliu Mihnea (4), Voinea Ștefan (3), Silisteanu Grigorie (1), Darzu Eric (1), Stancu David (2), Gheorghe Matei (2), Toropoc Denis (2), Borcea Călin (1)

CS Rapid București: Păpășcanu Dragoș (1), Marinescu Andrei (1)

Share this post
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp