CN de copii debutează la Bazinul Floreasca

Turneul de calificare al Campionatului Național de Copii 2009-2010 debutează mâine, 04.noiembrie.2021, la Bazinul „A. Grințescu”. Turneul se va întinde pe perioada a două săptămâni, cu următoarele echipe la start: Steaua B, Dinamo A, Dinamo B, Triumf, Steaua A, C.S.Ș.Nr.1, Rapid, Col. Naț. Em. Rac., Wings, Atack Team, Rapid, Hello Sport.

*Conform HG.1130/22.10.2021, în spațiile închise sau deschise, competițiile sportive se pot desfășura pe teritoriul României fără participarea spectatorilor.

Meciurile vor fi transmise pe canalul de YouTube al FRPolo.

Copiii ne inspiră și ne arată că simt sportul, au o pasiune și transmit emoțiile unei competiții cu inocență.

Programul competițional:

Prima săptămână:

ETAPA I JOI, 04.11.2021, ORA 7:30:

STEAUA B – DINAMO A

DINAMO B – TRIUMF

STEAUA A – C.S.Ș. STEAUA

C.S.Ș. Nr.1 – RAPID

COL. NAȚ. EM. RAC. – WINGS

ATACK TEAM – HELLO SPORT

ETAPA A II-A VINERI, 05.11.2021, ORA 7:30:

STEAUA B – HELLO SPORT

WINGS – ATACK TEAM

RAPID – COL.NAȚ.EM.RAC.

C.S.Ș. STEAUA – C.S.S. Nr.1

DINAMO B – STEAUA A

DINAMO A – TRIUMF

 

 

ETAPA A III-A SÂMBĂTĂ, 06.11.2021, ORA 7:30:

COL. NAȚ. EM. RAC. – C.S.Ș.STEAUA

STEAUA B – TRIUMF

DINAMO B – C.S.S.Nr.1

ATACK TEAM – RAPID

STEAUA A- DINAMO A

HELLO SPORT – WINGS

ETAPA A IV-A SÂMBĂTĂ, 06.11.2021, ORA 14:30:

STEAUA B – WINGS

RAPID – HELLO SPORT

C.S.Ș STEAUA – ATACK TEAM

DINAMO B – COL.NAȚ.EM.RAC.

DINAMO A – C.S.Ș.Nr.1

TRIUMF – STEAUA A

ETAPA A V-A DUMINICĂ, 07.11.2021, ORA 10:30:

STEAUA B – STEAUA A

C.S.Ș.Nr.1 – TRIUMF

COL.NAȚ.EM.RAC. – DINAMO A

DINAMO B – ATACK TEAM

HELLO SPORT – C.S.Ș. STEAUA

WINGS – RAPID

 

 

 

A doua săptămână:

ETAPA A VI-A JOI, 11.11.2021, ORA 14:30:

STEAUA B – RAPID

C.S.Ș.STEAUA –WINGS

DINAMO B – HELLO SPORT

DINAMO A – ATACK TEAM

TRIUMF – COL.NAȚ.EM.RAC.

STEAUA A – C.S.Ș.Nr.1

ETAPA A VII-A VINERI, 12.11.2021, ORA 7:30:

STEAUA B – C.S.Ș.Nr.1

COL.NAȚ.EM.RAC. – STEAUA A

ATACK TEAM – TRIUMF

HELLO SPORT – DINAMO A

DINAMO B – WINGS

RAPID – C.S.Ș. STEAUA

ETAPA A VIII-A VINERI, 12.11.2021, ORA 14:30:

STEAUA B –  C.S.Ș. Nr.1

DINAMO B – RAPID

DINAMO A – WINGS

TRIUMF –  HELLO SPORT

STEAUA A – ATACK TEAM

C.S.Ș Nr.1 – COL. NAȚ. EM. RAC.

ETAPA A IX-A SÂMBĂTĂ, 13.11.2021, ORA 7:30:

STEAUA B – COL.NAȚ.EM.RAC

ATACK TEAM – C.S.Ș. Nr. 1

HELLO SPORT – STEAUA A

WINGS – TRIUMF

RAPID – DINAMO A

DINAMO B – C.S.Ș STEAUA

ETAPA A X-A SÂMBĂTĂ, 13.11.2021, ORA 14:30:

STEAUA B – DINAMO B

DINAMO A – TRIUMF

C.S.Ș.STEAUA – RAPID

STEAUA A  – WINGS

C.S.Ș.Nr.1 – HELLO SPORT

COL.NAȚ.EM.RAC. –  ATACK TEAM

ETAPA A XI-A DUMINICĂ, 14.11.2021, ORA 7:30:

STEAUA B – ATACK TEAM

HELLO SPORT – COL. NAȚ. EM. RAC.

WINGS – C.S.Ș Nr.1

RAPID – STEAUA A

C.S.Ș. STEAUA – TRIUMF

 DINAMO B – DINAMO A